Bestyrelsen ved Daginstitution Sejs-Laven

Institutionsleder

Lone Kølner

Tlf. 20598377

lone.kolner@silkeborg.dk

 

Formand

Iddi Alkhag

Tlf. 24609160

Far til Sia

ia@ipaper.io 

 

Næstformand

Jakob Bojsen 

Tlf. 22258483

jakboj@gmail.com 

Far til Sigrid

 

Lynghøjen:


Carina Barslev

Tlf. 30496525

Mor til Valde og Aya

carina_barslev@hotmail.com 

 

Sophie Stange

Tlf. 28256853
Mor til Wilma og Topper

sophiedyrholmstange@hotmail.com

 

Julsøhaven:


Anders Boserup Lauridsen

Tlf. 52344115

Far til Albert

aboserup@gmail.com,

 

Kløverhuset:


Anna Hagelskjær

Tlf.  25347084

Mor til Rita

annahagelskjaer@gmail.com

 

Personalerepræsentanter:


Inge Marie Hejlesen

Tlf. 51303760

inge.marie.hejlesen@silkeborg.dk

 

Lynghøjen

 

Jette Hammer

jettebrobech.hammer@silkeborg.dk

Julsøhaven

 

Gitte Laier

Tlf. 31197198

gittelindgaard.laier@silkeborg.dk

Kløverhuset

 

Joan Brøndberg

Tlf. 21165967

jobh@silkeborg.dk

Daglig leder Lynghøjen

 

Suppleanter


Lynghøjen:


1. suppleant

Maria Schytte

Tlf.  30935281

Mor til Smilla

schytte88@gmail.com

 

2. suppleant

Dianna Buus Hussmann

Tlf. 60682854
Mor til Christian

dianna.hussmann@gmail.com

 

Julsøhaven:


1. suppleant

Christa Harbo Lindvig

Tlf.  61666448

Mor til Alva

christakobaek@hotmail.com

 

2. suppleant

Lina Rask

Tlf. 40823671

Mor til Ellen

Lina.rask11@gmail.com

 

Kløverhuset:


1. suppleant

Bjarne Hermansen 

Tlf. 29205653

Far til Emily

BHE@vestas.com

 

2. suppleant

Kristian Skadhede

Far til Arthur

krskadhede@gmail.com